USA Forever Living Aloe Vera Australia Forever Living Aloe Vera Canada Forever Living Aloe Vera Ireland Forever Living Aloe Vera New Zeland Forever Living Aloe Vera Netherlands Forever Living Aloe Vera Portugal Forever Living Aloe Vera Czech Republic Forever Living Aloe Vera Malaysia Forever Living Aloe Vera Philippines Forever Living Aloe Vera UK Forever Living Aloe Vera Belgium Forever Living Aloe Vera Greece Forever Living Aloe Vera Luxembourg Forever Living Aloe Vera South Africa Forever Living Aloe Vera Nothern Ireland Forever Living Aloe Vera Spain Forever Living Aloe Vera Slovak Republic Forever Living Aloe Vera Mexico Forever Living Aloe Vera Singapore Forever Living Aloe Vera

BLOG

OD ROŚLINY DO PRODUKTU.


Forever Living Products jest światowym liderem w uprawie Aloe Vera oraz wytwarzaniu i dystrybucji aloesowych produktów dla zdrowia i urody. Dostarcza wyroby najwyższej jakości. Możemy być pewni ich wysokiej klasy, ponieważ jesteśmy właścicielem każdego ogniwa procesu produkcyjnego.

Plantacje aloesowe.
FLP uprawia tysiące akrów żyznej gleby w Stanach Zjednoczonych, Meksyku i Republice Dominikany. Zasadzony aloes jest starannie uprawiany przez blisko 3 lata. Dojrzałe liście są ręcznie obcinane i szybko transportowane do zakładów przetwórczych, tak aby miąższ pozostał świeży i czysty.

Oczyszczanie i stabilizacja
Liście są starannie czyszczone: wielokrotnie płukane pod ciśnieniem w czystej, zimnej wodzie. Usuwane są wszelkie zabrudzenia, a każdy liść jest sprawdzany czy nie ma żadnych uszkodzeń. W opatentowanym przez firmę FLP procesie ekstrakcji miąższ oddzielany jest od skóry, niewykorzystywanej i niepożądanej w procesie wytwórczym. Czysty miąższ aloesowy trafia do pojemników ze stali nierdzewnej, gdzie jest dodatkowo filtrowany. Zaraz potem miąższ poddawany jest opatentowanemu procesowi stabilizacji, który chroni go przed utlenianiem i pozwala zachować jego właściwości.

Wytwarzanie produktów.
Po procesie stabilizacji miąższ poddawany jest dokładnym badaniom i analizom laboratoryjnym, które sprawdzają jego czystość i skład. Po zakończeniu testów i uzyskaniu aprobaty miąższ transportuje się do zakładów wytwórczych Aloe Vera of America, gdzie przechodzi serię badań mikrobiologicznych i jakościowych. Po tych badaniach miąższ łączony jest z innymi składnikami lub, w przypadku czystego Miąższu Aloe Vera, od razu wlewany jest do pojemników. Aby zapewnić jakość produktów, proces napełniania i pieczętowania opakowań kontrolowany jest przez wykwalifikowanych pracowników technicznych. Na koniec pojemniki opatrywane są numerem partii oraz datą ważności, a następnie pakowane są do wysyłki.

Gotowe produkty rozsyłane są do wszystkich światowych biur Forever Living Produkts, skąd trafiają do Dystrybutorów.

 

 ESSENTIAL OILS

Już od 1978 roku firma Forever Living Products odszukuje na całym świecie idealnych źródeł naturalnych składników, tak aby móc stworzyć najwyżej jakości produkty.  Zespół Forever odwiedza wiele miejsc na kuli ziemskiej nawiązując jednocześnie współpracę z naukowcami, plantatorami, aromaterapeutami oraz botanikami.
Najczystszy naturalny skład.
Olejki aromatyczne są produkowane tylko z wysokiej jakości składników. Pracownicy Forever wybierają miejsca, z których pochodzą rośliny, owoce i zioła. Brana jest również jakość gleby jej skład mineralny, warunki klimatologiczne równowaga ekologiczna.  Z tak  pieczołowicie zebranych roślin wytwarza się  olejki eteryczne stosując przede wszystkim metodę destylacji z parą wodną oraz tłoczenie na zimno. Wszystkie olejki ekstrahuje się z określonej wybranej części roślin - kwiatów, owoców, nasion ora kory i korzeni. metoda i technika ekstrakcji dostosowana jest do konkretnej rośliny. W efekcie końcowym uzyskujemy najczystszą, naturalną esencję rośliną.
Potęga zmysłów i aromaterapii.
Nasze zmysły bardzo istotnie wpływają na myśli, nastrój i inne ważne funkcje mózgu. Współgrając pomagają nam w odbieraniu wielu sygnałów z zewnątrz. Na pewno największym z najpotężniejszych zmysłów jest węch. Nasze receptory węchu, komórki usytuowane są w tylnej części jamy nosowej, są jednocześnie powiązane z układem limbicznym mózgu, który wspiera pamięć i odczuwanie emocji.. Kiedy weźmiemy pod uwagę siłę naszych zmysłów, nie zdziwi nas, że aromaterapia przynosi ogromne korzyści i jest co raz bardziej doceniana. Olejki eteryczne oraz szeroko rozumiana aromaterapia była znana już w czasach starożytnych. W pismach pochodzących z I wieku były opisywane jako czynniki naturalne i wspierające ciało, pobudzające zmysły, przyczyniające się do lepszego wyglądu oraz samopoczucia.

 

 

  • Dodaj link do:
  • digg.com
  • delicious.com
  • wykop-pl
  • facebook.com